Novinky | Škwor - oficiální web skupiny

Archiv novinek

11.09.2019

Pozvánka na Uzavřenej kruh Tour II. Jaro 2020


04.09.2019

Vážení přátelé!
Letní festivalová sezóna je pomalu za námi a je čas se podívat dopředu.
Zase se nám začalo stýskat po pořádném nářezu! Vzhledem k tomu, že se neuzavíráme jen ve sportovních halách, tentokrát navštívíme místa, kde jsme dlouho nehráli, v některých případech dokonce nikdy! Můžete si být ovšem jistí, že ani mnohdy ztížené technické podmínky nás nezastaví v tom, abychom naši show posunuli opět vpřed. Chystáme nový program po hudební i vizuální stránce a především…. Už teď se na Vás neskutečně těšíme!
Vaši Škwoři :-)


04.09.2019

I přes probíhající festivalovou smršť jsme nezapomněli na úžasnou jarní unplugged tour, kterou jsme měli čest s Vámi prožít. Snad Vás toto vzpomínkové video potěší stejně jako nás. Užívejte léto, ale (citujeme Petra), nedělejte žádný píčoviny, ať si nic nezlomíte.


11.01.2019

Z důvodu velkého zájmu o plzeňský koncert přesouváme akci do kulturního centra DEPO2015 !!!
Datum a čas akce 13. 4. 2019 od 20:00 zůstává stejný, již zakoupené vstupenky také zůstávají nadále platné.
Prosím sdílejte toto sdělení ať předejdeme zbytečným komplikacím :-) Děkujeme za pochopení !


04.01.2019

Přidané koncerty


20.11.2018


17.11.2018

Vážení škworáci, škwořinky a škwořáčata….
Něco se stalo…
Vzhledem k tomu, že sny se mají plnit o Vánocích, si musíme přepsat kalendáře a od teď strojit stromeček vždy 16.11.
Dnes, kdy se po nekonečných přípravách a nervozitě, stal včerejší koncert vzpomínkou, si pomalu uvědomujeme, co vlastně se to stalo…
Splnili jste nám sen!
Pomohli jste nám přepsat historii naší party a tento milník už nám z hlavy nikdo nikdy nevymaže!
Ještě pořád se nám nedostává slov, a proto se v tuhle chvíli zmůžeme jen na prosté „DĚKUJEME!“


01.05.2018

POZOR, POZOR! SDĚLENÍ S NEJVYŠŠÍ PRIORITOU!!!
Změna termínu pražského koncertu!
ŠKWOR v O2 aréně 16.11.2018!
Vzhledem ke skvělému úspěchu českých tenistek a postupu do finále FED CUPU, jsme ve spolupráci s managementem O2 arény uvolnili termín pro finále tohoto důležitého tenisového klání. Chceme tak podpořit nejen úspěch těchto českých sportovkyň, ale český sport a jeho světový věhlas jako takový.
Náš výroční koncert se tedy posouvá o týden později na datum 16.11.2018 !!!
Věříme, že tento krok nepřinese nikomu z Vás žádné komplikace a postavme se za český sport společně!
Vstupenky, zakoupené na původní termín koncertu 9. listopadu 2018, zůstávají v platnosti, není tedy potřeba zajistit jejich výměnu na nový termín.
Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na původně stanovený termín 9. listopadu, a nový termín koncertu jim nevyhovuje, mohou vstupenky vrátit do 2. června 2018 v místě jejich zakoupení.
Vstupenky na koncert v pátek 16. listopadu bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal od 2.5.2018 od 9:00 hod.
Prosíme všechny, kteří již mají koupené vstupenky, nebo se na jejich zakoupení teprve chystají, aby toto sdělení šířili všemi dostupnými prostředky dál, abychom tak včas předešli případným nedorozuměním.
S hlubokou úctou děkujeme za pochopení a pomoc!
Škwor


05.03.2018

Novej klip na " Pokřivenej pohled" z právě probíhajícího turné, ať se vám líbí !!! Děkujeme Ondrovi a Pavlovi z Magic Pictures !!!


22.02.2018

Pozor hlášení !!!
Pepé převzal od CARent Praha , našeho partnera "Uzavřenej kruh Tour", novou káru FORD TOURNEO CUSTOM, za což mockrát děkujeme !!! Je super, pouze nám jí Pepé nechce půjčovat


Spolupracujeme

Musicdata Spark Black heart Panter Sennheiser Voky Tattoo Ernie Ball Rockster Music Maťo Mišík Spector NBE Anatolian Mapex Jolana Radegast Ford Carent