Archiv novinek

19.12.2020

Nový klip na "Nejistá přítomnost" !!! Děkujeme PAPA PECH Production a všem kdo se na klipu podíleli !!!


30.11.2020

Škwor - open air tour 2021
Vážení přátelé,
přes nestabilní situaci, se kterou se všichni potýkáme, se snažíme najít řešení, jak se společně sejít a pobavit se. Proto, díky Vaší neutuchající přízni a obrovské podpoře, vyrážíme 1. května 2021 na open air tour, s velkolepou show k nové desce – TVÁŘE SMUTNEJCH HRDINŮ.
Předprodej: https://www.ticketstream.cz/.../skwor-tvare-smutnejch...
Velikost show vyžaduje technické zázemí a prostory, které jsou v možnostech pouze větších měst. Nechceme však zklamat naše fanoušky, kteří mají zakoupené vstupenky někdy i déle než rok a některá místa z roku 2020 se nám podařilo zachovat. V ostatních případech jsme hledali alternativy s co nejkratší dojezdovou vzdáleností.
Věříme, že i při velké kapacitě zvolených areálů, si dokážeme v případě potřeby poradit s aktuálními bezpečnostními opatřeními pomocí sektorů. Vstupenky budou zatím v předprodeji v omezeném množství, abychom mohli lépe reagovat na možná omezení vlády. Samozřejmě je budeme uvolňovat tak, jak to situace umožní.
Protože si vážíme Vaší trpělivosti, tak vstupenky zakoupené v roce 2020, zůstávají nadále v platnosti a to i za svou výhodnější cenu! Pokud je však pro vás nová alternativa daleko nebo nevyhovuje termín, opět máte možnost tyto vstupenky vrátit (viz níže).
Přehled koncertů nového turné (viz. leták pod zprávou) a s nimi i místa , kde a jaká vstupenka na nový koncert platí.
Pokud se měly konat na některých místech v roce 2020 dva koncerty po sobě, jsou nově sloučeny do jednoho dne. Pokud budete mít dotaz, prosím kontaktujte nás na vstupenky@skwor.cz
Prahu z tohoto tour rozhodně nechceme vynechat, ale jednání o místě a termínu ještě nejsou finálně uzavřena. Podrobnosti budeme průběžně doplňovat. Každopádně Praha bude jako náhrada za Kladno.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
Vstupenky zakoupené v síti Ticketstream (s logem Ticketstream) můžete vrátit, a to nejpozději do 14. 2. 2021.
Vstupenky, zakoupené v městech konání akce, které nepocházejí z prodejní sítě Ticketstream, není možné použít pro vstup na koncert z turné Tváře smutnejch hrdinů. Vrácení vstupného prosím uplatňujte v místě zakoupení vstupenky.
U vstupenek zakoupených online, prosíme, vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení. Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies
Děkujeme za pochopení, trpělivost a těšíme se na Vás!


19.10.2020

První vlašťovka z nového alba "Tváře smutnejch hrdinů"


07.10.2020

Přátelé,
přesně za měsíc, tzn. 6.11.2020, vychází naše nové album!!!
Nastal proto ideální čas odtajnit jeho název a obal, který pro nás dělal Vojtěch Woody Troják
Název zní "TVÁŘE SMUTNEJCH HRDINŮ" a navíc si jej můžete předobjednat zde na Supraphonline.cz :
https://www.supraphonline.cz/album/588042-tvare-smutnejch-hrdinu
Prvních tři sta z Vás, kteří si album předobjednají na CD, jej obdrží s podpisy všech členů Škwor. Album bude k osobnímu vyzvednutí v den vydání v obchodě Musicpoint na Jungmannově náměstí 17, Praha 1, nebo si jej můžete nechat zaslat na dobírku.
Na závěr ještě informace pro ty z Vás, kteří volají po LP – ANO, VINYL BUDE!!! Aktuálně děláme vše pro to, aby byl k dispozici co nejdříve. O přesném datu Vás budeme informovat.
Těšíme se na Vaše reakce na nové pecky!
Škworu zdar!


02.10.2020

Přátelé je to tady !!!
Po třech dlouhých letech jsme právě dokončili závěrečné práce na novém CD! Album obsahuje 12 nových písní, které vznikaly a byly nahrány v nových prostorách našeho studia. Sledujte naše sociální sítě, protože brzy budeme přidávat podrobnější informace! Oficiální datum vydání tohoto alba je stanoveno na 6.11.2020 a my se už nemůžeme dočkat, až Vám ho představíme!
Škworu zdar!


21.09.2020

Vážení přátelé,
již více než půl roku společně sledujeme aktuální dění, rušíme koncerty, překládáme termíny a snažíme se nacházet řešení, které nám umožní se společně potkat a pobavit se.
Nastal ale čas, kdy už nejsme schopni čekat na další neustále se měnící opatření, které přichází ze dne na den a ani nejsme schopni se jim tak rychle přizpůsobit. Díky tomu jsme nucení náš dlouhý boj ukončit a zbytek tour, kterou jsme na jaře společně začali, nyní v podzimním plánovaném pokračování zrušit. Navíc jsme přesvědčeni, že rocková muzika není o stání ve venkovním sektoru v zimní bundě a s rouškou na obličeji.
Věříme, že situace bude na jaře příštího roku příznivější a s vaší podporou se společně setkáme na naší další plánované tour 2021 a to se vší parádou! Poprvé na OPEN AIR TOUR, s velkou produkcí a hlavně k nové desce, která vyjde již na začátku listopadu tohoto roku!
Neskutečně si vážíme Vás všech, kteří jste s námi čekali až doposud. Jako poděkování bychom Vám chtěli jako prvním dát příležitost se plánované tour zúčastnit. Lístky na TOUR 2020 totiž zůstávají v platnosti i pro kterékoliv místo z nadcházející tour, která se odehraje v květnu a červnu 2021, a to za stávající cenu!
Seznam míst pro rok 2021 bude uveřejněn nejpozději do 20. října 2020, a to společně s informacemi, jak místo zvolit.
Samozřejmě nejistotu spojenou s COVID-19 chápeme a pokud si vstupenku nechcete ponechat, můžete ji vrátit, a to nejpozději do 20.12.2020. V takovém případě, prosíme, u vstupenek zakoupených online vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení. Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies


11.09.2020

KONCERT KARLOVY VARY – PŘELOŽEN NA 29.5.2021!

Koncert Škwor v Karlových Varech se přesouvá ze soboty 26.9. na nový termín: sobota 29.5.2021.
Neodehraje se v Lidovém domě Stará role, ale v amfiteátru Loket.

Drazí přátelé!
Velmi si vážíme Vaší přízně a toho, že jste vydrželi čekat z původního jarního termínu až do dnešních dnů.
Bohužel se nám, přes všechny snahy, nepodařilo do poslední chvíle sehnat adekvátní prostor, který by vyhovoval současným bezpečnostním a hygienickým normám. Proto jsme byli nuceni přesunout koncert na sobotu 29.5.2021 do amfiteátru Loket. Jako kompenzaci za tuto nepříjemnou prodlevu, Vám nabídneme velkolepou show v rámci tour k nové desce.
Zakoupené lístky samozřejmě zůstávají v platnosti. Je nám velmi líto, pokud Vám náhradní termín nevyhovuje a vstupenky je samozřejmě možné vrátit a to nejpozději do 30.10.2020 .
V takovém případě prosíme, u zakoupených vstupenek online vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení.
Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies

Ostatní koncerty přesunuté jarní tour zůstávají v platnosti.
Postupně vás budeme informovat !!!
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás !!!

ŠKWOR


25.06.2020


15.04.2020

Vážení přátelé,
určitě se společně shodneme na tom, že vzhledem k současné situaci, by měl pomáhat každý, kdo pomoci může. Proto jsme i my přemýšleli, jakým způsobem a kam, naši pomoc nasměrujeme.
Potýkáme se všichni s pandemií koronaviru, která sice omezila náš pohyb, bohužel ale neomezila výskyt ostatních onemocnění a zdravotních problémů.
Proto jsme se jednomyslně usnesli, že právě Zdravotnická záchranná služba hl. města Prahy je to místo, kam budou putovat finanční prostředky získané naším e-shopem z akce „rouška k objednávce zdarma“. Z těchto prostředků se budou hradit nákupy konkrétních zdravotnických ochranných pomůcek, které si ZZS sama objedná.
Tito lidé jsou totiž v první linii nejenom nyní, ale neustále a pro každého z nás bez výjimky! Proto jim patří naše neskonalá úcta, hluboká poklona a obrovský dík!!!
Poděkování patří taky Vám všem, kteří jste již přispěli anebo se přispět chystáte!
Těšíme se na Vás v lepších časech a vše si určitě ve zdraví vynahradíme!
Váš ŠKWOR


24.03.2020

Vážení přátelé,
situace ohledně epidemie koronaviru se neustále vyvíjí a již nyní je jasné, že ani náhradní termíny jarní tour, nejsou reálné. Přikročili jsme tedy k další variantě, přesunout celou tour na podzim a to v termínech:
26.9. Karlovy Vary
27.9. Kladno
2.- 3.10. Zábřeh
10.10. Žďár nad Sázavou
17.10. Benešov
24.10. Jindřichův Hradec
27.- 28.10. Pardubice (tam vychází termíny na úterý a středu, která je státní svátek)
31.10. Česká Lípa
13.11. Klatovy
Zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti, pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné je vrátit a to nejpozději do 30.6.2020.
V takovém případě prosíme, u zakoupených vstupenek online vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení.
Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies
Bohužel podzimní termín pro koncert v UHERSKÉM HRADIŠTI se nepodařilo najít. PROSÍME TEDY VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ VSTUPENKY NA TENTO KONCERT ZAKOUPENÉ, ABY JE VRÁTILI VÝŠE UVEDENÝM ZPŮSOBEM!
Budeme se samozřejmě snažit tento koncert vykompenzovat hned, jak to bude možné, nicméně nyní je potřeba tyto vstupenky vrátit a do budoucna zakoupit nové.
Pevně věříme, že se situace brzy uklidní natolik, že budeme moci všichni již fungovat normálně, byť možná s určitými bezpečnostními opatřeními.
Přejeme Vám všem zdraví, trpělivost a moc se na Vás těšíme!
Škwor


Musicdata Spark Black heart Panter Sennheiser Voky Tattoo Ernie Ball Rockster Music Maťo Mišík Spector NBE Anatolian Mapex Jolana Radegast Ford Carent